Největší česká advokátní kancelář má hodnotu přes dvě miliardy korun

24. 8. 2021

Zdroj: newstream.cz

Hodnota skupiny kolem advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS narostla za šest let na dvojnásobek.

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS má podle aktuálního ocenění společností Patria Corporate Finance, jehož výstup má redakce newstream.cz k dispozici, hodnotu 2,3 miliardy korun. To je více než dvojnásobek hodnoty z roku 2014, kdy byla na hodnota skupiny vyčíslena naposledy.

„Ocenění potvrzuje naši mimořádně silnou pozici na advokátním trhu ve střední Evropě, neboť hodnota přes dvě miliardy je u právnické firmy, která působí pouze ve dvou jurisdikcích, naprosto výjimečná. Nepřetržitý ekonomický růst firmy už od jejího založení a její dlouhodobá ekonomická stabilita jsou také potvrzením pro naše klienty a obchodní partnery, že spolupracují s maximálně důvěryhodnou firmou s minimálním rizikem,“ říká zakladatel a řídící partner právní firmy Jaroslav Havel.

Do skupiny patří kromě tuzemské pobočky advokátní kanceláře také slovenská kancelář, vzdělávací Akademie a inkasní firma Cash Collectors. 

Valuaci vypracovala Patria Corporate Finance na základě výnosových a komparativních metod oceňování společností, a to ke konci prosince 2020. Havlova kancelář, která byla založena jako Havel & Holásek, je největší nezávislou právní firmou v regionu CEE a slaví letos dvacetileté výročí od vzniku. Tržby kanceláře v roce 2019 přesáhly miliardu korun. 

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross