Hospodářské výsledky HAVEL & PARTNERS za rok 2017 potvrdily její postavení lídra a nejstabilnější advokátní kanceláře na česko-slovenském právním trhu

26. 3. 2018

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS (do 31. 12. 2017 Havel, Holásek & Partners) zaznamenala v roce 2017 další ekonomický růst. Oproti roku 2016 vzrostl její obrat za čisté právní služby o 8 % na celkových 550,8 mil. Kč. Nejvíce se dařilo kancelářím v Praze a  Brně, kde se čistý obrat zvýšil o 12 %, resp. 6 %. Celkový čistý obrat skupiny HAVEL & PARTNERS včetně spolupracující inkasní agentury Cash Collectors dosáhl 639 mil. Kč.

„Hospodářské výsledky roku 2017 potvrzují naše postavení lídra a nejstabilnější právnické kanceláře na česko-slovenském právním trhu. Naše firma roste nepřetržitě od svého založení v roce 2001. V loňském roce se nám podařilo vrátit do kladných čísel také kancelář v Bratislavě, kterou jsme po jisté stagnaci v roce 2016 restrukturalizovali, personálně posílili a přesídlili do reprezentativních prostor nového business centra v atraktivní čtvrti Zuckermandel pod Bratislavským hradem. Celkový ekonomický růst pozitivně ovlivnilo především poskytování právních služeb českým a slovenským podnikatelům, a to zejména v oblasti nemovitostních projektů, fúzí a akvizic, právního a daňového strukturování osobního majetku a obchodních sporů. Velmi úspěšně se také rozvíjela trestněprávní praxe v podobě úzké spolupráce s advokátní kanceláří SEIFERT A PARTNEŘI,“ komentoval hospodářské výsledky loňského roku Jaroslav Havel, řídící partner HAVEL & PARTNERS.

I v roce 2018 plánuje vedení kanceláře další rozšiřování služeb a posilování vztahů s klíčovými klienty. Ke čtyřem kancelářím HAVEL & PARTNERS v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě přibude již v průběhu jara nová kancelář v Olomouci. Klientům nabídne především správu retailových pohledávek finančních institucí, tedy zejména vedení soudních nalézacích řízení, insolvencí a dědických řízení.

„Věříme, že ve spolupráci s nově vznikající olomouckou pobočkou Cash Collectors se nám podaří vybudovat prosperující a plnohodnotnou součást skupiny HAVEL & PARTNERS, která bude v nadcházejícím období přispívat k jejímu dalšímu ekonomickému rozvoji,“ dodává Jaroslav Havel.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross