Do venture kapitálového týmu HAVEL & PARTNERS přichází na pozici Investment Principal Tomáš Cironis

Tomáš Cironis
7. 6. 2023

Specializovaný tým HAVEL & PARTNERS pro oblast venture kapitálu posílil Tomáš Cironis, který působí v advokátní kanceláři jako Investment Principal. Na této pozici má na starosti strategický rozvoj a business development dané oblasti a posilování vztahů se zakladateli startupů. Je zodpovědný za analýzu trhu, správu investic, vyhledávání nových příležitostí a odbornou podporu v rámci poradenství pro klienty.

"Tomáš k nám přichází s jedinečnou a detailní znalostí trhu. Je dlouhá léta aktivním členem startupové komunity, díky čemuž má výjimečnou schopnost budovat a prohlubovat klíčové a dlouhodobé obchodní vztahy. Pomůže nám tak upevnit naši pozici na venture kapitálovém trhu a hledat nové investiční i byznysové příležitosti. Společně se zaměříme na podporu růstu našich klientů a dalšího strategického rozvoje našeho týmu,“ říká Václav Audes, partner zodpovědný za vedení týmu pro oblast venture kapitálu.  

Tomáš Cironis prošel českými venture capital fondy UP21 a Air Ventures. Pracoval také pro neziskovou organizaci Czech Founders, kde měl na starosti budování startupové komunity spolu s vyhledáváním a analytickým hodnocením investičních příležitostí. Byl i ředitelem evropské části celosvětové startupové soutěže Disraptors, které se účastnily nejlepší evropské startupy. Spolupracoval zde se Stevem Wozniakem, spoluzakladatelem Apple; s Holly Branson, CPO Virgin a dcerou Richarda Bransona; s Toscou Musk, sestrou Elona Muska, či zástupci Revolutu, Stanfordu, Washington Post, Y Combinator či UiPath.

Tomáš také buduje středoevropskou investiční platformu Startup Kitchen, která se soustředí na foundery a jejich první investiční kola v celém CEE regionu. Působí i jako startupový porotce v několika mezinárodních investičních organizacích včetně SeedStars nebo ASU+GSV Summit.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross