Základní pokyny pro místní šetření soutěžních úřadů

Místní šetření je náhlý a nečekaný zásah do podnikání společnosti ze strany soutěžní autority. Tato akce je pro firmu stresujícím zážitkem, protože zasahuje do běžného chodu její aktivit a představuje významný zásah do práv společnosti i její zaměstnanců. Zároveň místní šetření znamená, že soutěžní úřad má podezření na možné protisoutěžní jednání, za které hrozí vysoké sankce. Z těchto důvodů je vhodné, abyste ve Vaší společnosti nečelili místnímu šetření bez náležité pomoci.

Naše advokátní kancelář má bohaté zkušenosti se zastupováním a jinou pomocí klientům během neohlášených místních šetření. Máme široké geografické pokrytí a hodně zkušených odborníků tak, abychom mohli ihned reagovat a nenechat Vás v náročné situaci na holičkách.

Získání naší pomoci, relevantních kontaktů a obecného shrnutí zásad chování v průběhu místního šetření nebylo nikdy jednodušší. Stačí se přihlásit do našeho seznamu, vybrat země, kde máte své kanceláře, a jazyky, které ve své firmě používáte. My Vám obratem a automaticky poskytneme všechny relevantní informace, které vám pomohou v případě, že ve Vaší firmě proběhne místní šetření.

Zápisem do tohoto seznamu máte zároveň jistotu, že všechny informace budou aktuální. V případě jakýchkoli změn kontaktů nebo základních zásad Vám zašleme automatickou aktualizaci. To je významné i proto, že pravomoci a praktický postup soutěžních úřadů se mohou vyvíjet a měnit.

Není-li vám jasný některý z kroků nebo potřebujete-li další informace, neváhejte se obrátit na kteréhokoli člena našeho soutěžního týmu. Jsme tu, abychom vám poskytli potřebnou pomoc a právní podporu.

DR toolkit CZ

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross