Nová právní úprava hromadného řízení (online i fyzická účast)

30. 03. 2023, 09:00 - 12:00
Přednášející:
JUDr. Anežka Janoušková, Ph.D. (Ministerstvo spravedlnosti, autorka zákona), JUDr. Renáta Šínová, Ph.D. (PrF UPOL, HAVEL & PARTNERS), Mgr. Adam Forst, Mgr. Dušan Sedláček (HAVEL & PARTNERS)

Seminář zaměřený na podrobnou analýzu připravovaného zákona o hromadném řízení a jeho doprovodného zákona, které jsou aktuálně v legislativním procesu a které implementují směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2020/1828 ze dne 25. listopadu 2020 o zástupných žalobách na ochranu kolektivních zájmů spotřebitelů. 

OBSAH SEMINÁŘE:

  • Co přesně členským státům ukládá směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2020/1828 ze dne 25. listopadu 2020 o zástupných žalobách na ochranu kolektivních zájmů spotřebitelů
  • Kdo může dle nového zákona o hromadném řízení žalovat a koho?
  • Z jakého titulu lze hromadnou žalobu podat a čeho se jí lze domáhat?
  • Jaké jsou odchylky hromadného řízení oproti běžnému spornému civilnímu řízení?
  • Jaké jsou rozdíly mezi zástupnou žalobou dle zákona o ochraně spotřebitele a hromadným řízením?
  • Jak je řešeno financování hromadného řízení a náklady soudního řízení?
  • Diskuse

OSOBNÍ ÚČAST:

​​​​​​​Seminář bude přenášen živě formou videokonference s maximálním uživatelským komfortem. Můžete jej sledovat z jakéhokoli zařízení s internetem – z počítače, tabletu či mobilního telefonu. Není třeba nic instalovat, stačí libovolný webový prohlížeč. S přednášejícím můžete v reálném čase komunikovat prostřednictvím chatovacího nástroje. Po skončení semináře Vám zašleme prezentaci a odkaz na záznam videa.

Další z možností bude také osobní účast, u nás ve společnosti na adrese: Na Florenci 2116/15, Recepce A, 7. patro, Praha 1, 110 00​​​​​​​.

Cena:
Základní cena každého semináře činí 2.490,- Kč bez DPH.

V naší nabídce máme také zvýhodněné balíčky a klientské slevy, včetně slevy pro veřejnou správu. Pro více informací nás kontaktujte na emailu akademie@havelpartners.cz. Přihláška na seminář je závazná. Po jeho proběhnutí vám bude vystavena faktura.

Registrace na seminář

Akademie - přihláška

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

SÍDLO AKADEMIE HAVEL & PARTNERS A MÍSTO KONÁNÍ SEMINÁŘŮ:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross