Generativní umělá inteligence a její praktické uchopení nejen v advokacii (WAIR) (online)

15. 03. 2024, 09:00 - 12:00
Přednášející:
Michal Kandráč, Nikita Fesyukov, Jiří Nečas (HAVEL & PARTNERS)

Seminář se zaměří primárně na právní aspekty generativní umělé inteligence. Ta v posledních letech rapidně mění globální technologické prostředí a právo si s ní zatím příliš neví rady. I přesto lektoři identifikují právní úpravu dopadající nástroje využívající generativní umělou inteligenci, zejména v oblastech práva duševního vlastnictví, ochrany osobních údajů a odpovědnosti za újmu. Cílem semináře je poskytnout účastníkům hlubší pochopení této oblasti a podpořit tak odborný dialog o právních výzvách, které přináší nástup generativní umělé inteligence. Lektoři popíší i tematické zkušenosti kanceláře a přiblíží cesty, jimiž se trh aktuálně ubírá, včetně experimentálních nástrojů v naší kanceláři. Seminář je vhodný pro in-house právníky, compliance manažery, vývojáře řešení i fanoušky technologií.

OBSAH SEMINÁŘE:

  • AI a duševní vlastnictví
  • AI a ochrana osobních údajů
  • AI a odpovědnost za újmu
  • Směry regulace AI
  • Praktické využití v organizaci a související doporučení (WAIR)

Seminář bude přenášen živě formou videokonference s maximálním uživatelským komfortem. Můžete jej sledovat z jakéhokoli zařízení s internetem – z počítače, tabletu či mobilního telefonu. Není třeba nic instalovat, stačí libovolný webový prohlížeč. S přednášejícím můžete v reálném čase komunikovat prostřednictvím chatovacího nástroje. Po skončení semináře Vám zašleme prezentaci a odkaz na záznam videa.

Cena:
Základní cena každého semináře činí 2.490,- Kč bez DPH.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu akademie@havelpartners.cz. Přihláška na seminář je závazná. Po jeho proběhnutí vám bude vystavena faktura.

Registrace na seminář

Akademie - přihláška

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

SÍDLO AKADEMIE HAVEL & PARTNERS A MÍSTO KONÁNÍ SEMINÁŘŮ:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross