22. 05. 2020, 09:00 - 12:00

Přednášející:
Sprinz, Sedláček, Rahm (HAVEL & PARTNERS)

novinky v oblasti aktuálních krizových opatření, se zaměřením na (mimořádné) moratorium, možnosti formální reorganizace a neformální restrukturalizace, distressed M&A, informace o implementaci směrnice o restrukturalizaci a insolvenci – možné dopady na stávající praxi a srovnání s aktuální právní úpravou; specializovaný seminář pro všechny právníky přicházející do styku s insolvenčním právem, a to především v bankovní a transakční praxi  

OBSAH SEMINÁŘE:

  • novinky podle lex covid justice, včetně mimořádného moratoria a jeho srovnání s moratoriem
  • aktuální judikatura v oblasti reorganizace
  • problémy dnešní restrukturalizace – odpůrčí žaloby, problém černého pasažéra apod.
  • distressed M&A
  • směrnice, její věcné důvody a základní pilíře, očekávané dopady směrnice na stávající praxi
  • diskuse

ONLINE forma

Akce bude přenášena živě s maximálním uživatelským komfortem, můžete ji sledovat z jakéhokoliv zařízení s internetem – z počítače, tabletu či mobilního telefonu. Není třeba nic instalovat, stačí libovolný webový prohlížeč. S přednášejícími můžete v reálném čase komunikovat prostřednictvím chatovacího nástroje. Po ukončení akce Vám budou zaslány prezentace a odkaz na záznam videa.

Akce bude přenášena živě a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech Vám zašleme na Váš email nejpozději 24 hodin před začátkem akce.

Cena:
Základní cena každého semináře činí 2.490,- Kč bez DPH.

V naší nabídce máme také zvýhodněné balíčky a klientské slevy, včetně slevy pro veřejnou správu. Pro více informací nás kontaktujte na emailu akademie@havelpartners.cz. Přihláška na seminář je závazná. Po jeho proběhnutí vám bude vystavena faktura.