19. 06. 2020, 09:00 - 12:00

Přednášející:
Kovář, Korbel (HAVEL & PARTNERS)

seminář zaměřený na nové zákony a další legislativní návrhy v oblasti e-Governmentu a posuny výkladové praxe v oblasti elektronického právního jednání, zvláště aktuální v době omezování osobního styku během krize a po ní; od spolutvůrců nových úprav pro právníky a specialisty ICT, interních procesů a zavádění inovací

OBSAH SEMINÁŘE:

  • zákon č. 12/2020 Sb., o právu na digitální služby
  • zákon č. 49/2020 Sb., kterým se mění zákony v souvislosti se zavedením bankovní identity (SONIA-bankID)
  • zákon č. 279/2019 Sb., kterým se mění zákony na úseku vnitřní správy
  • aktuální návrh spotřebitelské novely občanského zákoníku, rozlišení písemné a textové formy
  • návrh zákona o změně zákonů související s další elektronizací postupů orgánů veřejné moci, sněmovní tisk 756
  • aktuální stav projektů e-Sbírka a e-Legislativa
  • diskuse

ONLINE forma

Akce bude přenášena živě s maximálním uživatelským komfortem, můžete ji sledovat z jakéhokoliv zařízení s internetem – z počítače, tabletu či mobilního telefonu. Není třeba nic instalovat, stačí libovolný webový prohlížeč. S přednášejícími můžete v reálném čase komunikovat prostřednictvím chatovacího nástroje. Po ukončení akce Vám budou zaslány prezentace a odkaz na záznam videa.

Akce bude přenášena živě a veškeré informace o přístupu a dalších technických pokynech Vám zašleme na Váš email nejpozději 24 hodin před začátkem akce.

Cena:
Základní cena každého semináře činí 2490,- Kč bez DPH.

V naší nabídce máme také zvýhodněné balíčky a klientské slevy, včetně slevy pro veřejnou správu. Pro více informací nás kontaktujte na emailu akademie@havelpartners.cz. Přihláška na seminář je závazná. Po jeho proběhnutí vám bude vystavena faktura.