Kontakt
Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
Jazyky:
český, anglický, německý
Vzdělání:
Universität Salzburg, Rechtswissenschaftliche Fakultät / University of the Pacific, McGeorge School of Law, Sacramento (USA) (2009), titul LL.M.
Univerzita Palackého, Právnická fakulta, Olomouc (2008), titul Mgr.


Mgr. Veronika Plešková, LL.M.

Vedoucí advokátka

Veronika Plešková se specializuje na oblast pracovního, imigračního a obchodního práva, dále na oblast práva sociálního zabezpečení.

V oblasti pracovního práva se zaměřuje především na poradenství v oblasti vzniku a zániku pracovněprávních vztahů, přípravu pracovněprávní dokumentace a interních předpisů zaměstnavatelů, odměňování v pracovněprávních vztazích, fúze, akvizice a pracovněprávní due diligence.

V oblasti imigračního práva se věnuje poskytování poradenství zejména zahraničním společnostem zaměstnávajícím cizince ve svých českých pobočkách.

Dále se věnuje přednáškové a publikační činnosti v oblasti pracovního práva.

Před příchodem do naší advokátní kanceláře pracovala na různých pozicích v přední mezinárodní advokátní kanceláři Gleiss Lutz v Praze.

Transakce

  • poradenství nadnárodní společnosti při pracovněprávním sporu se zaměstnanci, včetně přípravy stanovisek, vnitřních předpisů a jednání se zaměstnanci
  • poradenství a podpora nadnárodní společnosti při zajištění povolení k zaměstnání a dlouhodobých víz pro zahraniční zaměstnance
  • poradenství při restrukturalizaci českých a nadnárodních společností z pohledu pracovního práva
  • posouzení nastavení benefitů v rámci skupiny
  • likvidace obchodních společností

Členství v profesních sdruženích

  • Česká advokátní komora
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup