Robert Neruda mezi nejlepšími světovými specialisty a lídry v oblasti soutěžního práva

Prestižní britská ratingová agentura Who's Who Legal sestavila přehled nejlepších specialistů a budoucích lídrů v oblasti soutěžního práva – Competition Future Leaders 2017. Mezi vybranými experty ve věku do 45 let figuruje mezi odborníky ze 45 zemí světa a z více než 200 firem také Robert Neruda, partner a vedoucí soutěžního týmu právníků a ekonomů Havel, Holásek & Partners.

„Naše poradenská soutěžní skupina letos dosáhla pomyslného zlatého hattricku, když po vítězství v domácí soutěži Právnická firma roku přidala i dvě skvělá zahraniční ocenění – zařazení do prestižní soutěžně-právní ročenky GCR 100, kterou vydává britská společnost Global Competition Review, a nejlepší hodnocení od neméně významné společnosti Chambers and Partners v kategorii Competition/Antitrust v rámci její aktuální publikace Chambers Europe 2017. Mé aktuální ocenění agenturou Who's Who Legal odráží kvality týmu soutěžních právníků a ekonomů, který se v naší kanceláři sešel,“ uvedl Robert Neruda, jenž je jeden ze dvou odborníků z České republiky a Slovenska, kteří se mezi vybrané specialisty a lídry se zaměřením na soutěžní právo dostali.

V Havel, Holásek & Partners Robert Neruda řídí tým cca 15 odborníků, kteří se věnují nejenom soutěžnímu právu, ale i soutěžní ekonomii. Právě spojení špičkového právního a ekonomického soutěžního poradenství v rámci jednoho balíčku služeb, které Robert Neruda se svými kolegy intenzivně rozvíjí od loňského roku, nemá v tuto chvíli na českém a slovenském trhu obdoby.

Ocenění v oblasti soutěžního práva

Soutěžní praxe největší česko-slovenské advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners je pravidelně oceňována v celé řadě mezinárodních hodnocení. Letos byla kancelář vyznamenána prestižní britskou ratingovou společností Chambers and Partners, když získala nejlepší hodnocení Band 1 v kategorii Competition/Antitrust. Nejvyšší rating pro tutéž oblast získal v hodnocení jednotlivých právníků i Robert Neruda.

Kancelář byla také zařazena do prestižní soutěžně-právní ročenky GCR 100, kterou vydává britská společnost Global Competition Review (GCR). V publikaci, jež shrnuje výsledky za rok 2016 (17th Edition), byla kancelář zařazena mezi lídry soutěžního práva a ekonomie v České republice s nejvyšším možným ratingem Elite a mezi velmi doporučované poradenské subjekty téhož zaměření na Slovensku (rating Highly Recommended).

Havel, Holásek & Partners  je také držitelem prestižního klientského hodnocení ILO Client Choice 2015 for Antitrust and Competition a sám Robert Neruda je doporučován jako odborník na soutěžní právo publikacemi The International Who’s Who of Competition Lawyers & Economists, ILO Client Choice nebo Chambers Europe Guide.

V letech 2013, 2015 a 2016 kancelář získala prvenství rovněž v české soutěži Právnická firma roku v kategorii Právo hospodářské soutěže a v letech 2011, 2012 and 2014 byla v téže kategorii zařazena mezi velmi doporučované právnické firmy.

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup