Havel, Holásek & Partners získala ocenění za nejlepší pracovní prostředí v ČR mezi advokátními kancelářemi

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners získala ocenění v prvním ročníku soutěže Kanceláře roku, jejímž cílem bylo docenit firmy, které investují do kvalitního pracovního prostředí. Odborná porota složená z předních osobností z oblasti architektury, designu, kancelářského vybavení a HR hodnotila interiéry kanceláří v devíti kategoriích z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace celkové atmosféry a především kvality pracovního prostředí pro samotné zaměstnance. Havel, Holásek & Partners získala první cenu v kategorii advokátní kanceláře. 

alt

„Zakládáme si na tom, aby se u nás co nejlépe cítili nejen klienti, ale i naši kolegové, kteří stráví v kanceláři značnou část pracovního dne. Naše pražská kancelář se v roce 2014 přestěhovala do Florentina, moderní a architektonicky ceněné administrativní budovy, v níž jsme měli v rámci dvou pronajatých podlaží možnost upravit si interiér podle vlastních představ. Zvolili jsme moderní a originální, avšak v duchu naší profese nijak provokativní design, který našim zaměstnancům i klientům navozuje pocit vzdušného a příjemného prostředí. O obdobný přístup se snažíme i v naší brněnské a bratislavské kanceláři,“ říká k filozofii firemního interiéru řídící partner kanceláře Jaroslav Havel. Brněnská pobočka kanceláře se v roce 2015 přestěhovala do moderního administrativního komplexu Titanium v centru Brna, slovenskou kancelář čeká změna adresy v polovině letošního roku, kdy se přestěhuje do exkluzivních administrativních prostor v nové atraktivní městské čtvrti Zuckermandel pod Bratislavským hradem, která navazuje na historické jádro města.             

Kromě Havel, Holásek & Partners získalo ocenění dalších osm špičkových firem jako například Avast, Kiwi.com nebo Leo Burnett. „Vysoká kvalita kanceláří uchazečů prvního ročníku soutěže ukázala, že standard pracovního prostředí v Čechách jde rychle nahoru ruku v ruce s bojem firem o kvalitní talent. Poslední rok vidíme na trhu velký zájem firem investovat do pracovního prostředí a tím i do spokojenosti svých lidí. Lídři firem, které v letošním prvním ročníku soutěže v jednotlivých kategoriích zvítězily, ukázali obrovské úsilí vytvořit něco nadstandardního a často tomuto tématu obětovali spoustu času nad rámec svých povinností,“ uvádí Radek Procházka, vedoucí partner společnosti Prochazka & Partners, která soutěž Kanceláře roku uspořádala.

 

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup