Havel, Holásek & Partners je podle prestižního globálního hodnocení nejlepší právnickou firmou v ČR pro oblast práva informačních technologií

Největší česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners získala cenu společnosti Corporate INTL pro rok 2017 za nejlepší právnickou firmu v České republice poskytující právní poradenství v oblasti práva informačních technologií (IT Law – Law Firm of the Year in the Czech Republic).

alt

„Naše kancelář si je vědoma rychlého rozvoje a rostoucího významu informačních technologií pro aktivity našich obchodních partnerů. Ocenění pro nás představuje důležitou zpětnou vazbu a doklad toho, že naši práci děláme zodpovědně a  s maximálním nasazením,“ okomentoval další úspěch kanceláře její řídící partner Jaroslav Havel.

Specializovaná skupina advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners, která se kromě informačních technologií věnuje rovněž oblasti telekomunikací, médií a ochraně duševního vlastnictví, je jednou z největších v České republice a na Slovensku. Kancelář poskytuje právní poradenství řadě nejvýznamnějších subjektů na trhu informačních technologií a dále investorům, kteří se při rozšiřování svých portfolií zaměřují na investice do technologických firem.

Poradenská činnost se týká například smluv na vývoj softwaru a jeho autorskoprávní ochrany, projektů integrace IT systémů, outsourcingových smluv, distančního prodeje a elektronických kontraktů, smluv mezi internetovými společnostmi, problematiky uchování dat, využití obsahu a odpovědnosti za obsah na internetu, ochrany hospodářské soutěže nebo zastupování ve sporech vyplývajících z komplexních smluv v oblasti informačních technologií a sporech v souvislosti s doménovými jmény.

Výroční ceny Corporate INTL Awards

Výroční ceny Corporate INTL Awards mapují na globální bázi úspěšnost firem za jeden kalendářní rok. Výběr oceněných probíhá na základě detailního průzkumu daných služeb v příslušném regionu. Výsledky posléze shrnuje publikace, jejímiž odběrateli jsou vedoucí představitelé světového byznysu, investoři a poradci.

Související ocenění v oblasti TMT

Mezinárodní ratingové publikace European Legal 500, IFLR 1000, Chambers Europe, European Legal Experts a Global Law Experts doporučují kancelář Havel, Holásek & Partners jako přední českou právnickou firmu pro oblast médií, telekomunikací a technologií (souhrnně označováno jako TMT). Podle prestižní britské agentury Who´s Who Legal a její výroční publikace Who´s Who Legal: Telecommunications Media & Technology 2016 má Havel, Holásek & Partners nejvíc špičkových odborníků pro tuto oblast v České republice a podle publikace Media Law International patří kancelář mezi top právní firmy v České republice poskytující nejlepší právní služby v oblasti médií.

V rámci dosavadních devíti ročníků české soutěže Právnická firma roku byla kancelář Havel, Holásek & Partners pětkrát vyhlášená nejlepší právnickou firmou v kategorii Telekomunikace a média a pravidelně se umisťuje mezi pěti nejlépe hodnocenými advokátními kancelářemi v kategorii Informační technologie. 

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup