Právnická firma roku 2016: Havel, Holásek & Partners zůstává nejúspěšnější a klientsky nejlépe hodnocenou advokátní kanceláří

Havel, Holásek & Partners získala v rámci devátého ročníku českého žebříčku Právnická firma roku podruhé v řadě cenu za nejlepší klientské služby. Prvenství obhájila také v kategorii Právo hospodářské soutěže a nejlepší kanceláří se již potřetí stala i v kategorii Veřejné zakázky. V počtu nominací a titulů všech dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku je kancelář Havel, Holásek & Partners nejúspěšnější a nejkomplexnější kanceláří v ČR i na Slovensku. Letošní výsledky vyhlásil pořadatel soutěže, společnost EPRAVO.cz, na slavnostním galavečeru v Paláci Žofín dne 7. listopadu 2016. 

alt

„Ocenění za nejlepší klientské služby je pro nás jednoznačně nejcennější, protože o úspěchu v advokacii rozhodují právě klienti a jejich spokojenost. Vítězství na základě klientských preferencí nás těší o to víc, že jsme jej získali druhý rok po sobě. Naše kancelář již 15 let nabízí služby, které jsou v maximální možné míře přizpůsobovány poptávce na trhu. Klienti u nás nacházejí perfektní zázemí a servis, včetně inovativních řešení. To je zřejmě hlavní důvod, proč nám zůstávají věrni a doporučují nás ostatním. Velice jim za tuto přízeň děkujeme,“ říká k úspěchu kanceláře její řídící partner Jaroslav Havel. 

alt

Kancelář také navázala na roky 2013 a 2015 a již potřetí získala prvenství v kategorii Právo hospodářské soutěže. „Opakované vítězství v této kategorii, jehož si velice vážíme, je pro nás potvrzením, že naše kancelář nabízí klientům skutečně funkční způsob řešení složitých problémů v oblasti ochrany konkurence a regulace. Nově toho chceme dosahovat i pomocí unikátního spojení vysoce kvalitního právního a ekonomického soutěžního poradenství v rámci jednoho balíčku služeb,“ uvádí Robert Neruda, partner kanceláře a vedoucí týmu specializovaného na tuto oblast.

alt

V kategorii Veřejné zakázky je kancelář rovněž velice úspěšná. Zvítězila v letech 2009, 2011 a v letošním ročníku. „Ocenění v této kategorii získáváme již potřetí a velice si toho vážíme. Je to pro nás potvrzením toho, že jdeme správným směrem při poskytování vysoce kvalitních služeb našim klientům v této oblasti, a zároveň motivací do budoucna. Toto ocenění je pro nás o to cennější v tomto roce, kdy byl přijat nový zákon o zadávání veřejných zakázek, na kterém jsme se také svým odborným názorem spolupodíleli, a kdy slavíme patnáctileté výročí vzniku naší kanceláře,“ uvádí Josef Hlavička, partner kanceláře a vedoucí týmu pro oblast veřejného sektoru a regulace.   

alt

Co se týče zbývajících odborných kategorií, kterých letos pořadatel soutěže vyhlásil celkem 16, byla kancelář v 10 z nich vybrána mezi velmi doporučované a ve 3 kategoriích mezi doporučované kanceláře. „Tyto vynikající výsledky dokládají všestrannost a mimořádnou kvalitu všech našich specializovaných týmů. Naše kancelář v současné době poskytuje klientům poradenství prakticky ve všech oblastech jejich podnikatelského i privátního života,“ shrnuje komplexní záběr kanceláře Jaroslav Havel. 

V počtu nominací a titulů všech dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku je kancelář Havel, Holásek & Partners nejúspěšnější a nejkomplexnější kanceláří v ČR i na Slovensku, kde se tato oborová soutěž hodnotící právní servis firem koná od roku 2013. V obou případech je pořadatelem společnost EPRAVO.CZ, jež každoročně pořádá i soutěž Právník roku. 

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup