Havel, Holásek & Partners je na Slovensku nejlepší právnickou firmou pro oblast nemovitostí

Největší česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners získala cenu společnosti Corporate INTL pro rok 2016 za nejlepší právnickou firmu na Slovensku poskytující komplexní právní poradenství v oblasti nemovitostí (Complex Real Estate Law Firm of the Year in Slovakia).

„V oblasti právních služeb poskytovaných ve vztahu k nemovitostem má naše kancelář zásadní podíl na českém i slovenském právním trhu. Máme jeden z personálně nejsilnějších týmů a vedle špičkové odbornosti našich právníků také rozsáhlé znalosti obchodních standardů trhu s nemovitostmi v České i Slovenské republice. Jsem rád, že společnost Corporate INTL ocenila naše kvality a vyznamenala slovenskou kancelář, která si za poskytování služeb a přístup ke klientům ocenění rozhodně zaslouží,“ komentoval další úspěch kanceláře Havel, Holásek & Partners její řídící partner Jaroslav Havel.

Havel, Holásek & Partners má jeden z největších právních týmů se zaměřením na oblast práva nemovitostí a stavebnictví v České republice a na Slovensku. Tým 25 právníků pod vedením řídícího partnera Jaroslava Havla, partnerů Lukáše Syrového v České republicea Martina Jurečka na Slovensku a s podporou dalších 6 partnerů poskytuje právní služby při nemovitostních projektech privátního i veřejného sektoru, a to ve všech aspektech obchodování s nemovitostmi a investičních projektů podle právních předpisů České republiky a Slovenska i podle mezinárodních standardů FIDIC nebo pravidel Evropské investiční banky.

Kancelář se za 15 let své existence podílela na realizaci řady významných transakcí. V poslední době například poskytovala poradenství při strukturovaném financování skupiny Sekyra Group v rámci několika rozsáhlých nemovitostních projektů v Praze, nebo asistovala slovenskému nemovitostnímu fondu, jenž je spravován investiční společností IAD Investments, a.s. při akvizici Rivergarden Office Center a Florence Office Center v Praze nebo na dalších jejich projektech v Bratislavě. Kancelář se mimo jiné také podílela na jedné z loňských největších transakcí v rámci slovenského trhu, když zastupovala společnost HB Reavis při prodeji administrativní budovy Forum BCI v Bratislavě realitnímu fondu České spořitelny REICO.

Výroční ceny Corporate INTL Awards

Výroční ceny Corporate INTL Awards mapují na globální bázi úspěšnost firem za jeden kalendářní rok. Výběr oceněných probíhá na základě detailního průzkumu daných služeb v příslušném regionu. Výsledky posléze shrnuje publikace, jejímiž odběrateli jsou vedoucí představitelé světového byznysu, investoři a poradci.

Další ocenění v oblasti práva nemovitostí

Mezinárodní ratingové publikace řadí kancelář Havel, Holásek & Partners mezi jednu z předních právnických firem pro transakce realizované v České republice i v oblasti práva nemovitostí a stavebního práva. V soutěži Právnická firma roku v kategorii Developerské a nemovitostní projekty je kancelář pravidelně vybírána mezi velmi doporučované kanceláře a v roce 2012 v této kategorii zvítězila. Na Slovensku byla v obdobné soutěži zařazena ve všech čtyřech dosavadních ročnících v rámci kategorie Developerské projekty mezi nejlepší kanceláře. V roce 2014 získala bratislavská kancelář prestižní ocenění „Law Firm of the Year“ v rámci cen CIJ Award. Cenu za poskytování právních služeb souvisejících s realitním trhem každoročně uděluje časopis Construction & Investment Journal.

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup