Havel, Holásek & Partners je podle agentury Who’s Who Legal již popáté nejlepší advokátní kanceláří v České republice

Největší česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners zaznamenala další úspěch na mezinárodní scéně. Prestižní britská ratingová agentura Who’s Who Legal ji v rámci svého hodnocení nejlepších právnických firem světa Country and State Awards 2016 vyhlásila nejlepší advokátní kanceláří působící v České republice. Kancelář získala cenu již popáté za posledních šest let a i v letošním roce potvrdila vedoucí postavení na českém právním trhu.

alt

Agentura Who’s Who Legal je respektovanou institucí, jejíž hodnocení mají v právním světě velkou váhu. Velice nás těší, že jsme obhájili loňské prvenství a prodloužili naši úspěšnou sérii získaných ocenění. Je to krásný dárek k našemu 15. výročí, které letos slavíme, a velké poděkování našim klientům a obchodním partnerům, jež nás motivují posouvat se stále dopředu a držet naše služby na té nejvyšší úrovni,“říká k dalšímu úspěchu advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners její řídící partner Jaroslav Havel.

Agentura Who’s Who Legal, založená v roce 1996, každoročně vyhlašuje žebříček nejlepších advokátních kanceláří světa na základě referencí od klientů, nominací od právníků z praxe a dalších odborníků v oboru. Letos agentura zveřejnila výsledky v 69 jurisdikcích a 42 právních odvětvích.

Agentura také pravidelně sestavuje žebříčky doporučovaných právníků, kteří dosahují nejlepších výsledků ve svém oboru. Havel, Holásek & Partners má v těchto ratinzích aktuálně 15 svých expertů v 10 právních oblastech. Jejich přehled je zveřejněn na webových stránkách Who’s Who Legal.  

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup