Havel, Holásek & Partners udržela pozici nejúspěšnější kanceláře v rámci soutěže Právnická firma roku v ČR a na Slovensku

Největší česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners uspěla v dalším ročníku slovenské soutěže Právnická firma roku, a to v deseti z dvanácti oborových kategorií. Dle součtu nominací a titulů všech dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku probíhající v České republice a na Slovensku tak Havel, Holásek & Partners i nadále zůstává nejúspěšnější a nejkomplexnější advokátní kanceláří v obou zemích. Výsledky slovenského ročníku 2016 vyhlásili pořadatelé 4. ročníku soutěže, společnost EPRAVO.sk společně s týdeníkem TREND.

Velmi doporučovanou kanceláří je Havel, Holásek & Partners v kategoriích hospodářská soutěž, developerské projekty a nemovitosti, fúze a akvizice, telekomunikace a právo informačních technologií, veřejné zakázky a daňové právo. V  kategoriích právo obchodních společností, restrukturalizace a insolvence, bankovnictví a finance a duševní vlastnictví byla kancelář vybrána mezi doporučované.  

„Výsledky jednotlivých kategorií ukazují na všestrannost naší kanceláře a výjimečnou kvalitu všech specializovaných týmů. U nás mají klienti záruku, že se jim vždy dostane péče špičkových odborníků ve všech oblastech jejich podnikatelského i soukromého života“, říká k výsledkům slovenské soutěže Právnická firma roku 2016 Jaroslav Havel, řídící partner advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners.

Právnická firma roku je oborová soutěž hodnotící právní servis firem působících na území České a Slovenské republiky. Poprvé byla vyhlášena v České republice v roce 2008, od roku 2013 probíhá i na Slovensku. Podle historických výsledků všech dosavadních ročníků soutěže je Havel, Holásek & Partners dle součtu všech nominací a titulů nejúspěšnější a nejkomplexnější advokátní kanceláří v obou zemích.  

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup