Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners získala potřetí v řadě prestižní ocenění Czech Business Superbrands udělované nejlepším značkám na trhu

Havel, Holásek & Partners získala jako jediná domácí advokátní kancelář v České republice titul Czech Business Superbrands 2016. Prestižní ocenění, na které každý rok dosáhnou pouze značky s vynikající pověstí, s nimiž si zákazníci spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah, obdržela kancelář také v roce 2015 a 2014. Titul uděluje na základě sjednocených kritérií a metod organizace Supebrands v téměř 90 státech na pěti kontinentech. V České republice provádí výběr nejlepších značek od roku 2013.            

„Pečeť Superbrands získáváme potřetí v řadě a navíc v roce, kdy naše kancelář slaví 15 let od svého vzniku. Jelikož se jedná o ocenění, které bychom nikdy neobdrželi bez úspěšné spolupráce s našimi klienty, chci jim tímto poděkovat za pozitivní reference a doufám, že i v následujících letech bude naše značka symbolem té nejvyšší kvality poskytovaných služeb,“ komentoval další úspěch kanceláře Havel, Holásek & Partners její zakládající a řídící partner Jaroslav Havel. 

alt

Organizátoři při nominaci relevantních značek nejprve vycházejí z databáze všech registrovaných obchodních trademark značek, kterou pro tento účel uvolňuje český Úřad průmyslového vlastnictví. Nominace se dále opírá o obchodní výsledky, které Superbrands generuje ve spolupráci s Bisnode, expertní společností na obchodní data. Konečné slovo o udělení titulu Superbrands v daném roce má potom odborná komise složená z profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu, jež hodnotí značky podle předem stanovených kritérií, jakými jsou známost, budování brandu, inovace či prestiž.

Další neprávnická ocenění

Havel, Holásek & Partners získala za také řadu dalších ocenění týkajících se značky či ekonomické stability. V žebříčku ČEKIA Stability Award, sestavovaném v rámci CZECH TOP 100, kancelář od roku 2011 dosahuje hodnocení AAA – Excelentní, který ji řadí mezi 2 % ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice, kancelář se v roce 2015 také umístila v žebříčku Štiky českého byznysu. V hodnocení TOP zaměstnavatelé, vycházejícím z průzkumu preferencí studentů vysokých škol, získala kancelář loni i letos ocenění nejžádanějšího zaměstnavatele v České republice mezi advokátními kancelářemi. 

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup