Havel, Holásek & Partners byla v prestižním globálním hodnocení klientů vyhlášena nejlepší právnickou firmou v oblasti fúzí a akvizic, a to v České republice i na Slovensku

altNejvětší česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners je podle výročních cen společnosti Corporate INTL (2016 Corporate Intl Magazine Global Award) nejlepší právnickou firmou v České republice a na Slovensku, která se zabývá právním poradenstvím v oblasti fúzí a akvizic. Ceny M&A Law Firm of the Year in the Czech Republic a M&A Law Firm of the Year in Slovakia získala kancelář na základě hlasování klientů. 
 
alt
 
„Ocenění pro nás představuje důležitou zpětnou vazbu a doklad toho, že naši práci děláme zodpovědně a s maximálním nasazením ve prospěch klientů. Na fúze a akvizice se specializujeme od založení kanceláře, tedy již od  roku 2001. V našich kancelářích v České republice a na Slovensku jsme pro tento typ poradenství postupně vytvořili největší právní tým v obou zemích. Díky našemu profesnímu know-how a personálnímu zajištění jsme proto schopni konkurovat předním mezinárodním kancelářím,“ okomentoval další úspěch kanceláře její řídící partner Jaroslav Havel.
 
Fúzím a akvizicím se v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners věnuje cca 60 elitních právníků, z toho 13 partnerů. Od roku 2006 kancelář realizovala více než 400 transakcí v oblasti fúzí, akvizic, prodejů a restrukturalizací podniků uskutečněných na českém a slovenském trhu zejména zahraničními investory, včetně transakcí zahrnujících významné obchodní společnosti či státní podniky podnikající zejména v oblasti bankovnictví a financí, energetiky a utilit, stavebnictví, strojírenství, hutnického, farmaceutického, papírenského, gumárenského a potravinářského průmyslu, telekomunikací a informačních technologií, obchodu se spotřebním zbožím anebo cestovního ruchu. Celková hodnota těchto transakcí přesáhla 450 miliard Kč.  
 
Ceny Corporate INTL Awards
 
Výroční ceny Corporate INTL Awards mapují na globální bázi úspěšnost firem za jeden kalendářní rok. Výběr oceněných je prováděn na základě detailního průzkumu daných služeb v příslušném regionu. Výsledky posléze shrnuje publikace, jejímiž odběrateli jsou vedoucí představitelé světového byznysu, investoři a poradci. Více informací o ocenění Corporate INTL Awards je k dispozici na webových stránkách http://www.corp-intl.com/awards/.
 
Další mezinárodní ocenění v oblasti M&A 
 
Vedoucí postavení kanceláře Havel, Holásek & Partners v oblasti fúzí a akvizic na českém právním trhu i v celé střední a východní Evropě několik let reflektují i prestižní mezinárodní nezávislé ratingové agentury Mergermarket, Thomson Reuters a DealWatch, v jejichž hodnoceních se kancelář pravidelně umísťuje na 1. místě v počtu realizovaných transakcí již od roku 2008. Agentura Global Law Experts vyhodnotila kancelář jako nejlepší českou právnickou firmu pro oblast fúzí a akvizic v roce 2013 a 2014 a podle mezinárodní publikace M&A International je kancelář v rámci ocenění M&A International Global Winner nejlepší právnickou firmou pro oblast fúzí a akvizic ve Slovenské republice v letech 2013 – 2015. Na Slovensku kancelář v loňském roce vyhrála rovněž cenu Právnické firmy roku v kategorii Fúzie a akvizície.     

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup