Podle agentury Who´s Who Legal má Havel, Holásek & Partners nejvíc špičkových odborníků v oblasti telekomunikace, médií a technologií v České republice

Prestižní britská ratingová agentura Who’s Who Legal zveřejnila celosvětový přehled nejlepších právníků pro oblast telekomunikace, médií a technologií. Publikace Who´s Who Legal: Telecommunications Media & Technology 2016 uvádí ve svém výčtu celkem šest nejlépe hodnocených právníků v této oblasti pro Českou republiku, z nichž tři působí v Havel, Holásek & Partners. Tři další advokátní kanceláře mají po jednom zástupci.

Konkrétně publikace uvádí řídícího partnera kanceláře Jaroslava Havla, partnera kanceláře a vedoucího specializovaného týmu pro oblast telekomunikací, médií a informačních technologií Roberta Nešpůrka a senior advokáta Richarda Otevřela, který se věnuje zejména problematice ochrany osobních údajů, právním aspektům digitalizace, e-commerce a informačních technologií.

Specializovaná skupina advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners pro telekomunikace, média a informační technologie je s více než 10 právníky jednou z největších v České republice a na Slovensku. Tento tým má rozsáhlé zkušeností a specifické znalosti získané v průběhu let poradenstvím při nejvýznamnějších projektech v této oblasti, což reflektuje i řada ocenění. Například v rámci osmi ročníků soutěže Právnická firma roku byla Havel, Holásek & Partners pětkrát vyhlášená nejlepší kanceláří v kategorii Telekomunikace a média, prestižní publikace Media Law International zase zařadila Havel, Holásek & Partners mezi top právní firmy v České republice poskytující nejlepší právní služby v oblasti médií.

Agentura Who’s Who Legal opírá své přehledy právních expertů o analýzu názorů klientů a průzkumy v celkem 78 jurisdikcích. Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners má v současné době v agenturním katalogu zastoupení celkem v deseti právních oblastech. Přehled všech doporučovaných advokátů kanceláře naleznete zde.

Agentura také každoročně vyhlašuje výsledky nejlepších právnických firem v jednotlivých jurisdikcích. Kancelář Havel, Holásek & Partners je podle Who’s Who Legal nejlepší právnickou firmou v České republice, a to celkem čtyřikrát za posledních pět let.

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup