Havel, Holásek & Partners je nejúspěšnější kanceláří v rámci soutěže Právnická firma roku

Největší česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners získala v rámci osmého ročníku soutěže Právnická firma roku hlavní cenu za nejlepší domácí kancelář a zároveň ocenění za nejlepší klientské služby. Získala také prvenství v kategorii Právo hospodářské soutěže a ve všech ostatních oborových kategoriích patří mezi nejlépe hodnocené kanceláře. Výsledky vyhlásil pořadatel soutěže, společnost EPRAVO.CZ.
alt
„Velice nás těší, že výsledky Právnické firmy roku potvrdily náš velmi úspěšný rok a další rozvoj kanceláře, včetně dvouciferného růstu tržeb. Vážíme si tohoto ocenění a vnímáme ho především jako ohodnocení špičkové práce všech našich zaměstnanců a spolupracovníků, “ říká Jaroslav Havel, řídící partner kanceláře, která v příštím roce oslaví 15. výročí od svého založení.  
 
Vedle hlavní ceny pro domácí kancelář zvítězila Havel, Holásek & Partners také ve speciální kategorii Právnická firma roku 2015 za nejlepší klientské služby, která se vyhodnocuje na základě zpětné vazby od oslovených klientů. „Perfektní klientské služby a celkový servis pro klienty považujeme za naši nejsilnější stránku. Máme mimořádně vysokou klientskou loajalitu: klienti, které jsme získali, u nás zůstávají a doporučují nás dál. Velmi si vážíme toho, že nás podpořili i v soutěži. Advokacie se přece dělá hlavně kvůli nim,“ uvádí Jaroslav Havel.
 
Havel, Holásek & Partners také získala prvenství v kategorii Právo hospodářské soutěže. Uspěla též ve všech zbývajících 13 odborných kategoriích, do nichž se zapojila: ve 12 kategoriích byla vybraná mezi velmi doporučované, jednou mezi doporučované kanceláře. „Výsledky jednotlivých kategorií ukazují na všestrannost naší kanceláře a výjimečnou kvalitu všech specializovaných týmů. U nás mají klienti záruku, že se jim vždy dostane péče špičkových odborníků ve všech oblastech jejich podnikatelského i soukromého života,“ říká Jaroslav Havel.  
 
Podle historických výsledků všech dosavadních ročníků soutěže je Havel, Holásek & Partners dle součtu všech nominací a titulů nejúspěšnější a nejkomplexnější advokátní kanceláří v České republice a na Slovensku.
 
Další ocenění
 
Dlouhodobý úspěch kanceláře dokládá i řada globálních ocenění. Nejlepší právnickou firmou v ČR byla Havel, Holásek & Partners opakovaně vyhlášena také prestižní britskou ratingovou agenturou Who’s Who Legal, a to celkem čtyřikrát za posledních pět let (2011, 2012, 2014 a 2015). Mezinárodní ratingová agentura International Law Office (ILO) jí v posledních pěti letech třikrát udělila Client Choice Award jako klienty nejlépe hodnocené firmě v ČR (2010, 2013, 2015). Kancelář je úspěšná i na Slovensku, kde získala ocenění Právnická firma roku 2015 v kategorii fúze a akvizice, dvakrát za sebou získala též prestižní globální cenu M&A Today Awards. V této oblasti se kancelář od roku 2008 umisťuje na prvních místech uznávaných žebříčků Mergermarket, DealWatch a Thomson Reuters; to potvrzuje i nejnovější žebříček Mergermarket za 1. polovinu roku 2015, kde je na prvním místě podle počtu realizovaných transakcí v celém regionu střední a východní Evropy. Kancelář je úspěšná také v oborových soutěžích a její právníci jsou uváděni mezi vedoucími či doporučovanými specialisty mezinárodními ratingovými publikacemi jako jsou PLC Cross-border, European Legal 500, Chambers Global Guide, European Legal Experts, Who’s Who Legal, Global Law Experts či IFLR 1000.
 
O soutěži Právnická firma roku
 
Právnická firma roku je oborová soutěž hodnotící právní servis firem působících na území České republiky. Poprvé byla vyhlášena v roce 2008, od roku 2013 je tato soutěž i na Slovensku. Jejím pořadatelem je v obou případech společnost EPRAVO.CZ, která každoročně pořádá i soutěž Právník roku. Vyhlášení osmého ročníku soutěže Právnická firma roku 2015 v České republice proběhlo 9. listopadu 2015.
 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup