Havel, Holásek & Partners nejúspěšnější kanceláří v počtu realizovaných transakcí v regionu střední a východní Evropy

Prestižní ratingová agentura Mergermarket zveřejnila publikaci, která celosvětově mapuje pohyb na M&A trhu v 1. polovině roku 2015. Podle žebříčku obsadila advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners s předstihem první místo v počtu realizovaných transakcí v celém regionu střední a východní Evropy. 
 alt  
„Tohoto prvenství, které odráží objektivně měřitelná data, si velice vážíme. Potvrzuje naši dlouhodobou pozici lídra v poskytování právních služeb při fúzích a akvizicích v celém středoevropském prostoru,“ uvedl Jaroslav Havel, řídící partner kanceláře Havel, Holásek & Partners. V žebříčku patnácti kanceláří s nejvyšším počtem realizovaných transakcí je Havel, Holásek & Partners jedinou česko-slovenskou právnickou firmou, v první desítce pak jedinou národní kanceláří. „Tento výsledek a pozice kanceláře jsou výjimečné i s ohledem na fakt, že působíme v rámci regionu pouze ve dvou jurisdikcích,“ říká Jaroslav Havel.
 
Fúze, akvizice a právo obchodních společností představují nejvýznamnější oblast činnosti advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners. Tým, který se na tuto oblast specializuje, tvoří celkem více než 50 právníků včetně třinácti partnerů, a při mezinárodních transakcích je dále podporován odborníky ze spolupracujících zahraničních právnických firem. Vedoucí postavení kanceláře v oblasti fúzí a akvizic v celé střední a východní Evropě je už více než 7 let reflektováno prestižními mezinárodními nezávislými ratingovými agenturami – kromě Mergermarket také ratingy Thomson Reuters a DealWatch, v jejichž hodnoceních se kancelář pravidelně umísťuje na 1. místě v počtu realizovaných transakcí již od roku 2008. V letošním roce vyhrála kancelář také ocenění Právnická firma roku v kategorii M&A na Slovensku.
 
Přehlednou tabulku s žebříčkem kanceláří dle počtu realizovaných transakcí si můžete stáhnout zde, kompletní výsledky agentury Mergermarket lze stáhnout zde
 
 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup