Havel, Holásek & Partners byla na Slovensku vyhlášena Právnickou firmou roku v kategorii M&A

 
Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners na Slovensku získala prestižní ocenění Právnická firma roku v kategorii fúze a akvizice. M&A patří mezi nejvýznamnější oblast činnosti kanceláře, věnuje se jí tým více než 50 právníků. Výsledky vyhlásili pořadatelé soutěže, společnost EPRAVO.sk společně s týdeníkem TREND. 
 
 
alt
 
„Tohoto ocenění, které vzniká na základě hodnocení uskutečněných transakcí a referencí od klientů si velice vážíme. Potvrzuje naši pozici lídra v této oblasti právních služeb ve středoevropském prostoru,“ uvedl Jaroslav Havel, řídící partner kanceláře Havel, Holásek & Partners. „Fúze a akvizice patří k vůbec nejnáročnější oblasti práva, naše kancelář je v ní dlouhodobě úspěšná zejména díky mimořádně zkušenému multidisciplinárnímu týmu právníků,“ dodává Havel. 
 
Fúze, akvizice a právo obchodních společností představují nejvýznamnější oblast činnosti advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners. Tým, který se na tuto oblast specializuje, tvoří celkem více než 50 právníků včetně třinácti partnerů, a při mezinárodních transakcích je dále podporován odborníky ze spolupracujících zahraničních právnických firem. Vedoucí postavení kanceláře v oblasti fúzí a akvizic v celé střední a východní Evropě je už více než 7 let reflektováno prestižními mezinárodními nezávislými ratingovými agenturami – Mergermarket, Thomson Reuters a DealWatch, v jejichž hodnoceních se kancelář pravidelně umísťuje na 1. místě v počtu realizovaných transakcí již od roku 2008.
 
V roce 2014 právníci kanceláře zastupovali klienty při téměř osmdesáti podnikových transakcích, z nichž přibližně dvě třetiny byly úspěšně dokončeny. Kromě mezinárodních transakcí různých finančních objemů se kancelář podílela na celé řadě českých a slovenských transakcí, jejichž hodnota činila více než 218 milionů EUR. Kancelář poskytuje svým klientům právní služby v souvislosti se všemi obvyklými způsoby provádění fúzí a akvizic, zejména při prodeji majetkových účastí, jednotlivých aktiv, podniku nebo jeho části anebo nájmu podniku či jeho části, nebo při všech formách přeměn obchodních společností. 
 
Havel, Holásek & Partners je na Slovensku s týmem 26 právníků třetí největší advokátní kanceláří.
 

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup