Havel, Holásek & Partners byla vyhlášená nejlepší kanceláří v oblasti fúzí a akvizic na Slovensku

Advokátní kancelář Havel Holásek & Partners na Slovensku již podruhé za sebou získala prestižní ocenění Právnická firma roku v oblasti fúzí a akvizic v rámci globálních cen M&A Today Awards, čímž potvrzuje pozici lídra v této oblasti právních služeb ve středoevropském prostoru.
 
Havel, Holásek & Partners je na Slovensku s týmem 25 právníků třetí největší kanceláří. Fúze a akvizice patří mezi klíčové oblasti jejího zaměření. „ Jsme hrdí na to, že jsme v rámci M&A Today Awards obhájili prvenství. Globální charakter cen i hodnoticího procesu ukazuje, že naše služby v rámci fúzí a akvizic jsou na špičkové úrovni nejen na Slovensku, ale že splňují nejvyšší mezinárodní standard kvality,“ uvedl Jaroslav Havel, řidící partner kanceláře Havel, Holásek & Partners. „Fúze a akvizice jsou typicky velmi komplexními projekty a naše kancelář těží při těchto transakcích zejména z multidisciplinárního týmu zkušených právníků,“ dodává.
 
Fúze a akvizice a právo obchodních společností představují nejvýznamnější oblast činnosti a specializace advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners. Tým, který se na tuto oblast specializuje a tvoří jej více než 50 právníků, včetně třinácti partnerů, je při mezinárodních transakcích dále podporován odborníky ze spolupracujících zahraničních právnických firem.
 
V roce 2014 právníci kanceláře zastupovali klienty při téměř osmdesáti podnikových transakcích, z nichž přibližně dvě třetiny byly úspěšně dokončeny. Kromě mezinárodních transakcí různých finančních objemů se kancelář podílela na celé řadě českých a slovenských transakcí, u kterých hodnota přesahovala více než 200 mil. EUR.
 
Kancelář poskytuje svým klientům právní služby v souvislosti se všemi obvyklými způsoby provádění fúzí a akvizic, zejména při prodeji majetkových účastí, jednotlivých aktiv, podniku nebo jeho části anebo nájmu podniku či jeho části, nebo při všech formách přeměn obchodních společností. 
 
Nejvyšší odborná úroveň služeb poskytovaných advokátní kanceláří Havel, Holásek & Partners v oblasti fúzí a akvizic je dále podporována zkušenostmi dalších právníků specializovaných na oblasti bankovnictví, financí a kapitálového trhu, restrukturalizací a insolvenčních řízení, hospodářské soutěže, nemovitostí a stavebnictví či pracovního práva.
 

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup