Havel, Holásek & Partners je nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners se umístila mezi právními firmami na prvním místě v žebříčku nejžádanějších zaměstnavatelů v České republice, který již počtvrté zveřejnila Asociace studentů a absolventů.
 
alt
 
Projekt TOP zaměstnavatelé probíhá mezi studenty českých vysokých škol a je realizován ve spolupráci s prestižní výzkumnou agenturou GfK, univerzitami, studentskými organizacemi a firemními partnery. Jeho cílem je poskytnout vysokoškolským studentům informace o nejlepších zaměstnavatelích a pomoci jim při volbě jejich kariéry. Kancelář Havel, Holásek & Partners  se v žebříčku pravidelně umisťuje na předních pozicích. „V letošním ročníku nás studenti zvolili za nejlepšího zaměstnavatele v oblasti práva, což bereme jako ocenění našeho neustálého rozvoje a velmi si toho vážíme, protože právě nábor schopných a motivovaných mladých právníků je naší prioritou a základem pro další posílení naší pozice,“ uvedl Jaroslav Havel, řídící partner kanceláře.
 
Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners je dlouhodobě největší a nejdynamičtější právní firmou ve středoevropském prostoru;  v současné době zaměstnává více než 180 právníků a 80 studentů převážně právnických fakult. „Už studenti u nás mají možnost dostat se k velmi zajímavé práci pro klienty, kteří patří  národně i celosvětově k nejúspěšnějším firmám ve svých oborech. Široké spektrum specializovaných týmů jim navíc dává možnost učit se od kolegů, kteří jsou v dané oblasti práva naprostou špičkou,“ dodává Jaroslav Havel. Další výhodou Havel, Holásek & Partners je zázemí, které poskytuje svým zaměstnancům.  Kancelář sídlí v exkluzivních prostorách pražského Florentina, které bylo vyhlášeno v prestižní mezinárodní soutěži Central & Eastern European Real Estate Quality Awards (CEEQA) nejlepším kancelářským prostorem ve střední a východní Evropě.
 
 
 

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup