Advokátní kancelář Havel Holásek & Partners získala na Slovensku ocenění CIJ Law Firm of the Year

altBratislavská pobočka advokátní kanceláře Havel Holásek & Partners převzala na Slovensku prestižní ocenění „Law Firm of the Year“ v rámci cen CIJ Award. Cenu za poskytování právních služeb souvisejících s realitním trhem každoročně uděluje časopis Construction & Investment Journal.

“Zisk tohoto ocenění jen potvrzuje, že naše kancelář poskytuje v oblasti nemovitostí a stavebnictví špičkové právní poradenství a je za to uznávaná širokou i odbornou veřejností,“ říká Peter Šuba, partner z bratislavské pobočky kanceláře.
 
Ocenění „Law Firm of the Year“ má za cíl vyznamenat lokální a mezinárodní advokátní kanceláře, které na Slovensku poskytují právní poradenství na realitním trhu. Cena je udílena především za výjimečné úspěchy v tomto oboru a konkrétní výsledky v uplynulém roce. Podmínkou je minimálně tříletá přítomnost na slovenském trhu. "Časopis CIJ pečlivě sleduje dění v sektoru realit na vybraných trzích a cenu udílí na základě hodnocení čtenářů. Ocenění pro nás tak představuje odměnu za služby, které klientům poskytujeme," uvedl Martin Jurečko, partner kanceláře Havel Holásek & Partners.
 
Nemovitosti a stavební právo představují jednu z nejvýznamnějších oblastí činnosti a specializace kanceláře. Tým advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners specializující se na oblasti nemovitostí a stavebního práva se skládá z 20 právníků, včetně sedmi partnerů. Kancelář Havel, Holásek & Partners poskytuje svým klientům právní služby ve všech aspektech obchodování s nemovitostmi a investičních projektů podle právních předpisů platných v České republice i podle mezinárodních standardů FIDIC nebo pravidel Evropské investiční banky. Jednou z nejvýznamnějších oblastí specializace kanceláře jsou právní služby poskytované developerům a investorům v souvislosti se všemi aspekty nemovitostních projektů, včetně územních rozhodnutí, zpracování a realizace projektu, právních due diligence, koupě a prodeje nemovitostí a projektového financování.
 

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup