Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners opět udržela pozici nejúspěšnější kanceláře v soutěži Právnická firma roku

altAdvokátní kancelář Havel, Holásek & Partners uspěla i v sedmém ročníku soutěže Právnická firma roku. Získala již páté prvenství v kategorii Telekomunikace a média a umístila se mezi doporučovanými kancelářemi ve všech kategoriích, kterých se účastnila. Výsledky vyhlásil pořadatel soutěže, společnost EPRAVO.CZ.

„Zisku již pátého ocenění v kategorii Telekomunikace a média si velmi ceníme. Znamená to, že se nám daří konzistentně budovat naši odbornost a praxi se stabilním právním týmem, a proto jsme schopni přinášet našim klientům vysokou kvalitu právní práce. Klientům tímto děkuji za důvěru a všem právníkům v naší advokátní kanceláři za vynikající práci a podporu,“ říká Robert Nešpůrek, partner advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners. Tým právníků specializujících se na IT, telekomunikace a média patří k nejzkušenějším a nejrychleji rostoucím ve svém oboru v České republice i na Slovensku.

Rozsahem služeb pokrývá kancelář téměř všechny právní obory a odvětví podnikání. O tom svědčí i umístění ve 14 oborových kategoriích z celkových 15, tedy ve všech, kterých se kancelář účastnila. „Náš kontinuální úspěch vypovídá o schopnosti naší kanceláře se neustále zdokonalovat a nabízet i těm nejnáročnějším klientům záruku, že se jim vždy dostane péče skutečně špičkových odborníků,“ říká Jaroslav Havel, řídící partner advokátní kanceláře.

Kancelář Havel, Holásek & Partners získala také řadu dalších ocenění. Patří mezi ně zejména prestižní cena Who’s Who Legal Award pro nejlepší právnickou firmu roku 2011, 2012 a 2014 v České republice. V loňkém roce byla také klienty nejlépe hodnocenou kanceláří v České republice v rámci ILO Client Choice Awards. V letech 2013 a 2014 získala kancelář prvenství od agentury Global Law Experts za poradenství při fúzích a akvizicích. Dle mezinárodních ratingových agentur Thomson Reuters a Mergermarket je kancelář na prvním místě v České republice podle celkového počtu realizovaných transakcí v oblasti fúzí a akvizic za posledních pět let (2009 – 2013). Právníci kanceláře jsou pravidelně uváděni mezi vedoucími či doporučovanými specialisty mezinárodními ratingovými publikacemi jako jsou PLC Cross-border, European Legal 500, Chambers Global Guide, European Legal Experts, Global Law Experts a IFLR 1000.

 

Právnická firma roku je oborová soutěž hodnotící právní servis na území České republiky, a to zejména mezi velkými advokátními kancelářemi. Poprvé byla soutěž vyhlášena v roce 2008. Jejím pořadatelem je společnost EPRAVO.CZ, která provozuje právní informační server www.epravo.cz a každoročně pořádá i soutěž Právník roku. Vyhlášení sedmého ročníku soutěže Právnická firma roku 2014 proběhlo 10. listopadu.

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup