Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners získala dvě prvenství v soutěži Právnická firma roku 2013

altAdvokátní kancelář Havel, Holásek & Partners uspěla i v šestém ročníku soutěže Právnická firma roku a stejně jako v minulých pěti letech si odnesla ocenění z oborových kategorií. V letošním ročníku zvítězila v oblasti práva hospodářské soutěže a již tradičně v oblasti telekomunikací a médií. Umístila se ale téměř ve všech oborových kategoriích mezi nejvíce doporučovanými firmami. Výsledky vyhlásil pořadatel soutěže, společnost EPRAVO.CZ.

„Výsledky soutěže reflektují dlouholeté úsilí naší kanceláře poskytovat klientům kvalitní a komplexní právní poradenství, a jsou zároveň důkazem toho, že jsme se v uplynulých letech etablovali ve všech důležitých právních oblastech,“ říká Jaroslav Havel, řídící partner advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners.„I nadále posilujeme tým právníků a manažerů kanceláře, abychom udrželi vysoký standard služeb nejen na partnerské úrovni, ale napříč všemi pozicemi,“ dodává Jaroslav Havel.

Kancelář pokrývá v zásadě všechny právní obory a odvětví podnikání. Svědčí o tom i umístění ve 14 kategoriích z celkových 15, tedy ve všech, kterých se účastnila. Oba vítězné týmy právníků patří k nejzkušenějším a nejrychleji rostoucím v daných oblastech v České republice i na Slovensku. Soutěžnímu právu se věnuje tým deseti právníků řízených partnerem Robertem Nerudou, který v minulosti působil jako místopředseda Úřadu na ochranu hospodářské soutěže. Stejně velký je i tým specializující se na oblast IT, telekomunikací a médií, který svou kvalitu dokazuje každoročně právě umístěním v soutěži. Svoji kategorii letos vyhrál již počtvrté.„Oborová vítězství a umístění v soutěži Právnická firma roku jsou výsledkem zajímavých projektů, na kterých jsme v letošním roce pracovali. Těchto výsledků však nelze dosahovat bez našich klientů a obchodních partnerů, kterým tímto děkujeme za důvěru. Díky ale patří i všem kolegům, kteří odvádějí vynikající práci,“ říká Jaroslav Havel.

Havel, Holásek & Partners je s týmem více než 160 právníků, několika desítek studentů právnických fakult a více než 400 spolupracovníků včetně 130 zaměstnanců spolupracující inkasní agentury Cash Collectors největší advokátní kanceláří v České a Slovenské republice a nejrychleji rostoucí právnickou firmou v regionu střední a východní Evropy. Od svého založení v roce 2001 Havel, Holásek & Partners trvale roste v průměru o 25 % v tržbách ročně. Obrat kanceláře za poslední rok činí 473 milionů korun. V letošním roce kancelář rozšířila své řady například o Lenku Hejdukovou, novou obchodní ředitelku, která do kanceláře přišla po téměř osmnácti letech svého působení v globální poradenské firmě PricewaterhouseCoopers a dále o partnera Františka Korbela, bývalého náměstka Ministerstva spravedlnosti a spoluautora nového občanského zákoníku, který v Havel, Holásek & Partners zodpovídá právě za implementaci nového občanského zákoníku a oblast veřejné správy.

O soutěži Právnická firma roku

Právnická firma roku je oborová soutěž hodnotící kvalitu právního servisu na území České republiky zejména mezi velkými advokátními kancelářemi. Poprvé byla soutěž vyhlášena v roce 2008. Jejím pořadatelem je společnost EPRAVO.CZ, která provozuje právní informační server www.epravo.cz a každoročně pořádá i soutěž Právník roku. Letos se soutěžilo v 15 oborových a 3 speciálních kategoriícha o výsledcích rozhodli hodnotitelé z řad zástupců předních českých a mezinárodních společností, samotných advokátních kanceláří a společnosti EPRAVO.CZ. Vyhlášení šestého ročníku soutěže Právnická firma roku 2013 proběhlo 11. listopadu.

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup