Nejvíce doporučovanou právnickou firmou roku 2011 se stala advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners

alt

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners si již počtvrté za sebou odnesla ocenění v soutěži Právnická firma roku. V letošním klání zvítězila v oblasti veřejných zakázek a zopakovala tím úspěch v této kategorii z roku 2009. Společnost se zároveň umístila mezi nejlepšími právnickými kancelářemi hned v deseti dalších kategoriích, a stala se nejvíce doporučovanou právnickou firmou v České republice. Výsledky vyhlásil pořadatel soutěže, společnost EPRAVO.CZ.

Mgr. Josef Hlavička a Mgr. Adéla Havlová Mgr. Josef Hlavička a Mgr. Adéla Havlová, LL.M. s cenou za Veřejné zakázky.

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners působí na českém trhu více než 10 let a patří mezi přední poskytovatele komplexního právního poradenství českým i zahraničním klientům. V soutěži Právnická firma roku uspěla kancelář ve všech minulých ročnících v mnoha kategoriích a podle počtu získaných titulů i umístění ve všech ročnících soutěže patří mezi 3 nejúspěšnější advokátní kanceláře v České republice. Letos se kromě prvního místa v oblasti Veřejné zakázky umístila i v dalších deseti kategoriích.

„Prvenství v kategorii Veřejné zakázky si nesmírně ceníme, děkujeme především našim klientům za jejich důvěru a také si samozřejmě vážíme názoru našich konkurentů a nezávislých hodnotitelů. Letošní rok byl pro nás v oblasti veřejných zakázek velmi úspěšný – uskutečnili jsme řadu zajímavých a důležitých transakcí jak na straně veřejných zadavatelů, tak na straně uchazečů o veřejné zakázky. Věříme, že úspěch je výsledkem dobré práce našeho týmu vysoce specializovaných právníků, kteří prokázali všestranné pracovní nasazení, týmovou práci, sdílení znalostí a zkušeností a flexibilitu,“ říká řídící partner advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners Jaroslav Havel.

„Umístění ve většině ostatních oborových kategorií je výsledkem dlouholetého úsilí poskytovat našim klientům kvalitní a co nejkomplexnější právní poradenství, a zároveň důkazem toho, že jsme se v uplynulých letech etablovali ve všech důležitých právních oblastech a jsme veřejností a klienty vnímáni jako jedna z nejsilnějších a nejuniverzálnějších právnických firem na českém trhu. Naším záměrem nadále zůstává budování nadstandardních a dlouhodobých vztahů s klienty, založených na jejich spokojenosti a důvěře v naši kancelář a služby,“ dodává Jaroslav Havel.

Hlavním posláním soutěže Právnická firma roku, která úspěšně završila svůj čtvrtý ročník, je usnadnit zájemcům o právní služby orientaci na trhu a pomoci jim vybrat si kvalitního partnera pro budoucí spolupráci. Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners získala v letošním ročníku následující ocenění:

1. místo v kategorii Veřejné zakázky

Jedna z pěti velmi doporučených nebo doporučovaných právnických firem v oblastech:

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners v uplynulém roce upevnila své postavení největší právnické firmy na trhu získáním dalších důležitých klientů, rozšířením služeb a svých řad o další zkušené advokáty a seniorní právníky. Právě díky rozrůstajícímu se týmu, koncentraci zkušeností a komplexnosti poskytovaného právního poradenství nebyl úspěch v domácí soutěži Právnická firma roku 2011 pro kancelář Havel, Holásek & Partners jediným letošním oficiálním oceněním. Kancelář se umisťuje pravidelně na předních příčkách jak českých, tak zahraničních hodnocení nezávislých ratingových agentur. Kromě jiných oborových ocenění v letošním roce kancelář získala prestižní ocenění Who’s Who Legal Award kde byla vyhodnocena jako nejlepší advokátní kancelář roku 2011 v České republice.

Další ocenění získaná kanceláří v roce 2011

V letošním roce kancelář Havel, Holásek & Partners získala prestižní ocenění Who’s Who Legal Award a byla vyhodnocena jako nejlepší advokátní kancelář roku 2011 v České republice. Také v loňském roce britská ratingová agentura Practical Law Company (PLC) ve svém mezinárodním žebříčku právnických kanceláří zařadila advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners na první místo mezi domácími právnickými firmami. Podle tohoto žebříčku je kancelář doporučována jako poradce pro 13 právních oblastí. Kancelář také získala ocenění ILO Client Choice Awards 2010 udělované mezinárodní ratingovou agenturou International Law Office (ILO) a stala se tak klienty nejlépe hodnocenou právnickou firmou v ČR. Podle hodnocení ratingové agentury Thomson Reuters i podle analytické studie DealWatch obhájila advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners v roce 2010 první místo v žebříčku právnických firem, které v České republice a v celé střední a východní Evropě nejčastěji poskytovaly právní poradenství při fúzích a akvizicích.

O soutěži Právnická firma roku

Právnická firma roku je oborová soutěž hodnotící kvalitu právního servisu na území České republiky zejména mezi velkými advokátními kancelářemi. Poprvé byla soutěž vyhlášena v roce 2008. Jejím pořadatelem je společnost EPRAVO.CZ, která provozuje právní informační server www.epravo.cz a každoročně pořádá i soutěž Právník roku. Letos se soutěžilo ve 14 oborových a 2 speciálních kategoriích a o výsledcích rozhodli hodnotitelé z řad zástupců předních českých a mezinárodních společností, samotných advokátních kanceláří a společnosti EPRAVO.CZ. Vyhlášení čtvrtého ročníku soutěže Právnická firma roku 2011 proběhlo 22. listopadu v pražském hotelu Intercontinental.

 

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup