PLC Cross-Border hodnotí advokátní kancelář HAVEL & HOLÁSEK jako přední právní firmu v České republice

V nedávné zprávě o českém trhu právních služeb, uveřejněné v publikaci Cross Border 2007, označila britská společnost Practical Law Company advokátní kancelář Havel & Holásek jako jednu z deseti nejvýznamnějších právních firem v České republice (včetně mezinárodních firem s působností na českém trhu) a jako číslo čtyři mezi českými právními firmami.

Advokátní kancelář Havel & Holásek je doporučována jako právní poradce pro následující oblasti:

  • bankovnictví a finance
  • nemovitostí a stavebnictví
  • právo obchodních společností / fúze a akvizice
  • energetika
  • pracovní právo a právo sociálního zabezpečení
  • konkurzy, vyrovnání a restrukturalizace

Naše hodnocení odráží postavení advokátní kanceláře Havel & Holásek jako jedné z právních firem, které na českém trhu v posledních letech vykazují nejrychlejší růst. Například v uplynulém roce se advokátní kancelář Havel & Holásek zapojila nejméně do 30 mezinárodních transakcí v oblastí fúzí a akvizic a stala se tak jednou z nejaktivnějších advokátních kanceláří, které se v České republice těmito transakcemi zabývají.

Kromě jiného Practical Law Company ve své publikaci o měnícím se českém trhu právních služeb píše:

“Čeští právníci získali potřebné zkušenosti a dovednosti díky příchodu mezinárodních firem do země v devadesátých letech. Mnohé domácí právní firmy dnes dokáží na stějné úrovni soutěžit s mezinárodními firmami o nejvýznamnější transakce.“

V části věnované bankovnímu a finančnímu právu, PLC uvádí, že: „jednou z domácích firem, které posílily svou účast v mezinárodních transakcích, je i Havel & Holásek...“.

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup