Chambers Global označila společnost HAVEL & HOLÁSEK jako doporučenou českou advokátní kancelář

Renomovaná britská ratingová publikace Chambers Global nedávno komentovala výsledky a složení týmu advokátní kanceláře Havel & Holásek:

Výsledky: Advokátní kancelář Havel & Holásek letos opět zlepšila své hodnocení v žebříčcích právních firem. Díky tomu „Firma pokračuje v rozšiřování svého právního týmu o talentované právníky“, kteří “poskytují vynikající služby ve všech oblastech právní praxe kanceláře”.  Trh zaznamenal rozsah služeb, které firma poskytuje ve veřejné sféře, a předpovídá advokátní kanceláři Havel & Holásek „úspěšnou budoucnost v oblasti projektů PPP“. Advokátní kancelář Havel & Holásek poskytovala právní poradenství rakouské společnosti Kapsch TrafficCom, která se zabývá výrobou elektroniky, v souvislosti s výběrovým řízením na systém elektronického mýta na dálniční síti v České republice a byla vybrána jako právní poradce pro Vojenskou nemocnici v Praze při výstavbě ubytovacích kapacit.

Tým: Podle názoru konkurence přítomnost Michaela Mullena, právníka, který dříve působil v mezinárodní právní kanceláři White & Case, „přispěla k důvěryhodnosti firmy“. Michael Mullen je považován za „přímého, schopného a velmi otevřeného právníka“.  Jedním z nových členů týmu se nedávno stal Josef Otčenášek, odborník na bankovní a finanční právo, který si službami poskytovanými korporátní klientele získal široké uznání.

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup