PCL Cross Border označila společnost Havel & Holásek jako vysoce doporučovanou českou advokátní kancelář pro oblast pracovního práva

Prestižní britská ratingová publikace PCL Cross Border, ed. 2007 označila advokátní kancelář Havel & Holásek jako vysoce doporučovanou kancelář („highly recommended“) pro oblast pracovního práva a zařadila ji do trojice nejlepších právních kanceláří v České republice, které se právním poradenstvím v této oblasti zabývají.

Advokátní kancelář Havel & Holásek disponuje osmičlenným týmem zkušených právníků věnujících se oblasti pracovního práva a práva sociálního zabezpečení, kteří poskytují komplexní právní poradenství v jakékoliv záležitosti týkající se pracovního práva včetně souvisejících účetních a daňových aspektů. Publikace PCL Cross Border, ed. 2007 dále zařadila v individuálním hodnocení Mgr. Ing. Daniela Zejdu, společníka Havel & Holásek, mezi doporučované právníky. Daniel Zejda společně s Jaroslavem Havlem vede pracovní skupinu specializovanou na pracovní právo a právo sociálního zabezpečení.

V publikaci PCL Cross Border, ed. 2007 se uvádí: Daniel Zejda „poskytuje poradenství ve všech oblastech českého pracovního práva od pracovních smluv, kolektivních smluv a jednání s odborovými organizacemi až po poradenství při restrukturalizacích podniků a souvisejícími pracovněprávními otázkami“.

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup