Advokátní kancelář Havel & Holásek získala ocenění IFLR 1000 (International Financial Law Review)

Právníci advokátní kanceláře Havel & Holásek byli vyhodnoceni nezávislou renomovanou mezinárodní ratingovou publikací IFRL 1000 vydanou pro rok 2008 za doporučované či vedoucí odborníky na českém právním trhu

Advokátní kancelář Havel & Holásek získala ocenění IFLR 1000 (International Financial Law Review) ve všech čtyřech hlavních kategoriích, tj. fúze a akvizice, kapitálové trhy, bankovnictví a projektové financování, restrukturalizace a konkurzní právo.

Fúze a akvizice

Nejvýznamnější posun dopředu v hodnocení oproti roku 2006 zaznamenala advokátní kancelář Havel & Holásek v kategorii fúzí a akvizic, včetně prodejů podniků. Pro tuto oblast byli za vedoucí odborníky označeni společníci Jaroslav Havel a Michael Mullen.

Bankovnictví a projektové financování

Za vedoucího právníka v kategorii bankovnictví a projektového financování byl označen Josef Otčenášek, společník odpovědný za bankovní a finanční praxi kanceláře.

Kapitálové trhy

Jako doporučovaní právníci pro oblast kapitálových trhů jsou hodnoceni společník Josef Otčenášek a advokát Jan Topinka.

Restrukturalizace a konkurzní právo

Za vedoucí právníky v kategorii restrukturalizace a konkurzní právo jsou označeni společníci Jaroslav Havel a Marek Vojáček.

Citováno z IFLR 1000:

Tuzemské právní firmy posílily v souvislosti s konsolidací českého trhu fúzí a akvizic. Výjimkou není ani advokátní kancelář Havel & Holásek, jedna z nejsilnějších právních firem na trhu v oblasti poskytování služeb souvisejících s veřejným sektorem, která je klienty i ostatními advokátními kancelářemi uznávána pro svou "kvalitní síť kontaktů".

Zdroj: www.iflr1000.com

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup