Advokátní kancelář HAVEL & HOLÁSEK celkovým vítězem soutěže Právnická firma roku 2009

Advokátní kancelář Havel & Holásek zvítězila ve třech kategoriích z jedenácti oborové soutěže Právnická firma roku 2009. Výsledky včera slavnostně vyhlásil pořadatel soutěže společnost EPRAVO.CZ. Kancelář Havel & Holásek získala první místo v těchto kategoriích: Největší právnická firma v ČR, Telekomunikace a média, Veřejné zakázky. Kancelář byla dále nominována v první pětici doporučovaných kanceláří v oblastech Fúze a akvizice a Restrukturalizace a insolvence. Na základě hodnocení nezávislých hodnotitelů z řad zástupců českých a mezinárodních společností, konkurenčních advokátních kanceláří  a společnosti EPRAVO.CZ se tak kancelář Havel & Holásek stala pro rok 2009 nejúspěšnější advokátní kanceláří na českém trhu. Potvrdila tím své letošní umístění v britském prestižním žebříčku agentury Practical Law Company pro Českou republiku jako nejlepší nezávislé české právní firmy.

Oproti výsledkům v minulém ročníku soutěže se advokátní kancelář Havel & Holásek opět posunula kupředu. V loňském roce se kancelář umístila mezi pěticí doporučovaných advokátních kanceláří ve čtyřech oborových kategoriích, vítězné pozice ji však unikly.

„Letos jsme zvítězili ve dvou oborových kategoriích a stali se největší advokátní kanceláří působící v Česku,“ řekl Jaroslav Havel, zakládající společník kanceláře Havel & Holásek. Jaroslav Havel věří, že hodnocení odráží postavení kanceláře jako jedné z nejrychleji rostoucích právních firem na trhu a je uznáním dlouhodobé práce pro klienty a úspěšné strategie rozvoje firmy ve všech zásadních oblastech specializace kanceláře.

Podle Jaroslava Havla byl letošní rok pro kancelář rokem mnoha podstatných změn. „Na začátku roku jsme otevřeli novou pobočku v Brně, etablovali jsme nové specializované poradenské skupiny, zahájili kroky k plné profesionalizaci našeho manažerského týmu náborem dvou ředitelů – ekonomů a dále výrazně posílili náš pracovní tým. Personální kapacitu jsme rozšířili zhruba o 35 %. Dnes u nás pracuje více než 80 právníků, okolo 60 studentů právnických fakult a celkem více než 200 spolupracovníků,“ shrnul Jaroslav Havel.

„Děkujeme našim klientům za jejich důvěru. Náš úspěch odráží i jejich podnikatelské úspěchy. Velmi si vážíme i ocenění našich konkurentů a nezávislých hodnotitelů, které bylo pro úspěch v této soutěži zásadní,“ řekl Jaroslav Havel.

„První příčka v kategorii Telekomunikace a média je pro mne osobně velkým závazkem do budoucna. Chtěl bych poděkovat všem svým kolegům a spolupracovníkům, jejichž dlouhodobé úsilí stojí za tímto prestižním oceněním,“ komentuje výsledek soutěže partner a vedoucí týmu Telekomunikace a média advokátní kanceláře Havel & Holásek Robert Nešpůrek.

K vítězství v kategorii Veřejné zakázky podotýka Daniel Zejda, partner kanceláře a vedoucí týmu Veřejných zakázek, následující: „Ohodnocení je potvrzením kvality poskytování našich služeb a profesionality našich kolegů, ocenění si velice vážíme a děkujeme především našim klientům za dosavadní spolupráci.“

Dalším letošním úspěchem kanceláře Havel & Holásek bylo i čtvrté místo, hned za anglosaskými kancelářemi působícími u nás, v britském prestižním žebříčku agentury Practical Law Company pro Českou republiku. Ve srovnání s ryze českými kancelářemi v tomto žebříčku dopadla advokátní kancelář Havel & Holásek nejlépe.

 

O soutěži Právnická firma roku

Právnická firma roku je oborová soutěž hodnotící kvalitu právního servisu na území České republiky zejména mezi velkými advokátními kancelářemi. Poprvé byla soutěž vyhlášena v loňském roce. Jejím pořadatelem je společnost EPRAVO.CZ, která provozuje právní informační server www.epravo.cz a každoročně pořádá i soutěž Právník roku. O výsledcích rozhodují hodnotitelé z řad zástupců předních českých a mezinárodních společností, advokátní kanceláře a společnost EPRAVO.CZ.

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup