Největší právnickou firmou v ČR v roce 2010 je advokátní kancelář HAVEL & HOLÁSEK s.r.o.

Advokátní kancelář Havel & Holásek v soutěži Právnická firma roku 2010 zvítězila ve dvou z patnácti soutěžních kategorií. Kancelář obhájila post největší právnické firmy působící v České republice a také první místo v oborové kategorii Telekomunikace a média. Kromě toho se kancelář Havel & Holásek objevila nejčastěji (sedmkrát) společně s kanceláří White & Case i mezi pěti nejlepšími právnickými firmami nominovanými na úspěch v dané kategorii. Výsledky včera slavnostně vyhlásil pořadatel soutěže společnost EPRAVO.CZ.

Oproti loňsku, kdy kancelář Havel & Holásek zvítězila ve třech kategoriích, se letos o největší počet prvenství musí dělit s dalšími dvěma právnickými firmami: Weil, Gotshal & Manges a White & Case. V tomto roce má ovšem společně s kanceláří White & Case nejvíce (7) umístění v pětici nejlepších právnických firem v jednotlivých kategoriích.

„Potvrzení pozice největší právnické firmy v České republice nás skutečně těší. Také umístění v Top 5 v polovině vypsaných kategorií si velmi vážíme a věříme, že to potvrzuje, jak kvalitní a komplexní právní servis naše kancelář poskytuje,“ říká řídící partner advokátní kanceláře Havel & Holásek Jaroslav Havel a dodává: „Zároveň nás ale mrzí, že jsme se neumístili na předním místě v kategorii Fúze a akvizice, což je v současné době asi nejdůležitější oblast právních služeb kanceláře. Zde jsme opět jako  v předchozích letech asistovali klientům u desítek úspěšných transakcí. Navíc náš tým pro fúze a akvizice je s téměř čtyřiceti právníky, včetně šesti partnerů, největším v České republice.“

Podle Jaroslava Havla byl letošní rok pro kancelář Havel & Holásek rokem dalšího růstu a profesionalizace řízení kanceláře. „Děkujeme především našim klientům za jejich důvěru a také si samozřejmě vážíme i názoru našich konkurentů a nezávislých hodnotitelů. Naše kancelář nepřestává pracovat na svém růstu a rozvoji a nadále se chceme zlepšovat ve všech oblastech námi poskytovaného právního poradenství. V letošním roce jsme například na Slovensku rozšířili výrazně tým právníků a dosáhli téměř stoprocentního růstu tržeb. Také jsme etablovali nové specializované poradenské skupiny například v oblasti hospodářské soutěže, v oblasti pojišťovnictví anebo sportovního práva. Velkou pozornost věnujeme i krokům vedoucím k plné profesionalizaci našeho manažerského týmu,“ shrnul Jaroslav Havel.

Ocenění v dílčí kategorii hodnotí i partner a vedoucí týmu telekomunikace a média advokátní kanceláře Havel & Holásek Robert Nešpůrek: „Umístění v soutěži Právnická firma roku v kategorii Telekomunikace a média navazuje na náš úspěch v této kategorii i v loňském roce. Proto je tento výsledek pro mě i celý náš specializovaný tým právníků pro oblast telekomunikací, informačních technologií a médií zvláště potěšující a motivující. Věříme, že se nám nadále bude dařit plnit očekávání našich klientů, abychom tomuto ocenění dostáli.“

Úspěch v domácí soutěži Právnická firma roku 2010 nebyl pro kancelář Havel & Holásek jediným letošním oceněním. Získala například i ocenění ILO Client Choice Awards 2010 udělované mezinárodní ratingovou agenturou International Law Office (ILO) a stala se tak klienty nejlépe hodnocenou právnickou firmou v České republice. Ocenění ILO Client Choice Awards, udílené od roku 2005, je určeno pro advokátní kanceláře a advokáty z celého světa, kteří se vyznačují mimořádnou kvalitou poskytovaných služeb a péče o klienty.

O soutěži Právnická firma roku

Právnická firma roku je oborová soutěž hodnotící kvalitu právního servisu na území České republiky zejména mezi velkými advokátními kancelářemi. Poprvé byla soutěž vyhlášena v roce 2008. Jejím pořadatelem je společnost EPRAVO.CZ, která provozuje právní informační server www.epravo.cz. Tato společnost  každoročně pořádá i soutěž Právník roku. O výsledcích rozhodují hodnotitelé z řad zástupců předních českých a mezinárodních společností, advokátní kanceláře samotné a společnost EPRAVO.CZ.

 

 

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup