KANCELÁŘ PRAHA

ZALOŽENÍ KANCELÁŘE

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS byla založena v Praze roku 2001 pod názvem Havel & Holásek zkušenými právníky z předních mezinárodních a českých právnických firem. Kancelář se postupně stala největší advokátní kanceláří v České a Slovenské republice a zároveň nejdynamičtěji rostoucí právnickou firmou v regionu střední a východní Evropy, která neustále posiluje svou pozici na trhu právních služeb v České a Slovenské republice. 

PRÁVNÍ TÝM

Pražská kancelář je hlavním kontaktním místem pro české a zahraniční klienty podnikající v České republice. Pražská kancelář, v níž pracuje 130 právníků, je koordinována řídícím partnerem Jaroslavem Havlem. Většina partnerů a seniorních právníků získala zkušenosti v nejlepších mezinárodních kancelářích, jako např. Linklaters, Freshfields, Allen & Overy, Hogan Lovells, Norton Rose Fulbright, Dentons (Salans), Weil, White & Case, Baker & McKenzie, Squire Sanders, Gleiss Lutz, Noerr Stiefenhofer Lutz, Schoenherr, Wolf Theiss, Gide Loyrette Nouel anebo česko-slovenských vedoucích právnických firem a ve vedoucích pozicích ve veřejné správě, např. na klíčových ministerstvech, antimonopolním úřadu a v centrální bance.

JAZYKOVÁ VYBAVENOST

Kancelář poskytuje klientům právní služby v plném rozsahu v českém, slovenském, anglickém a německém, francouzském, španělském, italském, ruském, polském či ukrajinském jazyce ve všech standardních právních oblastech souvisejících s jejich podnikatelskou činností. 

KLIENTI

V současné době má pražská kancelář cca 900 klientů z řad mezinárodních společností, středních firem, individuálních podnikatelů, investorů a orgánů veřejné správy. Součástí kanceláře je také vzdělávací akademie v oboru práva, která každý měsíc nabízí několik seminářů pod vedením špičkových odborníků, široké know-how a exkluzivní zázemí nových prostor Florentina.
 
 
Klíčové kontakty
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup