Kontakt
Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
Jazyky:
český, anglický
Vzdělání:
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (1995), titul Mgr.


Mgr. Soňa Titlbachová

Senior advokátka

Soňa Titlbachová se specializuje se zejména na oblast rodinného práva, občanského práva, správního řízení a trestního práva s přesahem do sporné agendy v daných oblastech.

V oblasti občanského a rodinného práva se specializuje na rozvod manželství a opatrovnické řízení (svěření dětí do střídavé nebo výhradní péče rodičů) včetně poradenství týkající se alimentačních povinností, dále na problematiku tzv. předmanželských smluv, modifikaci společného jmění manželů za trvání manželství (zúžení / rozšíření), majetkové vypořádání po rozvodu manželství či dědické záležitosti.

V oblasti správního práva se zabývá zejména přestupky a správními delikty v dopravě.

V oblasti trestního práva se zaměřuje především na trestní odpovědnost právnických osob, zejména pak na trestné činy proti majetku a trestné činy hospodářské, a dále trestnou činnost v dopravě.

Před příchodem do naší advokátní kanceláře pracovala ve významné lokální advokátní kanceláři, kde se věnovala občanskoprávní agendě a oblastem práva rodinného, správního, trestního a pracovního, včetně zastupování klientů v soudním řízení.

Členství v profesních sdruženích

  • Česká advokátní komora
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup