Uskutečněné semináře

AKADEMIE HAVEL & PARTNERS

AKADEMIE HAVEL & PARTNERS vznikla s cílem nabízet vzdělávací akce v oblasti práva na nejvyšší úrovni.  Má k tomu všechny nezbytné předpoklady: špičkový tým všeobecně uznávaných odborníků a moderní výukové zázemí ve Florentinu.

Více...

Florentinum akademie

 

AKTUALITY


HAVEL & PARTNERS i letos podpoří Školu lidských práv

Praha, 15. 7. 2019

Naše kancelář bude i v letošním roce jedním ze sponzorů Školy lidských práv, týdenního, intenzivně a prakticky zaměřeného vzdělávacího programu pro studenty právnických fakult z České republiky a Slovenska. Akce proběhne ve dnech 15. – 21. září 2019 v hotelu Na statku v Náměšti nad Oslavou a budou na ni přednášet také právníci naší kanceláře – jmenovitě partner a ředitel vzdělávací AKADEMIE HAVEL & PARTNERS František Korbel, counsel Jiří Kmec a advokát Martin Kopa. Kromě zkušených lektorů z řad renomovaných právníků se mohou studenti těšit rovněž na pozvané hosty – bývalého předsedu Nejvyššího správního soudu Josefa Baxu, veřejnou ochránkyni práv Annu Šabatovou a soudkyni Ústavního soudu Kateřinu Šimáčkovou. Poslední volná místa je možné si rezervovat zde.

Školy lidských práv se účastní zpravidla 25 studentů právnických fakult z  České republiky a Slovenska. Program využívá interaktivních metod, jako jsou simulovaná řízení, řešení případových studií, simulované situace, řízené diskuse apod., které zapojují studenty do výuky.

Tematicky zaměřené workshopy se zaměřují např. na práva dětí, práva obětí trestných činů či domácího násilí, ochranu duševně nemocných, ochranu před diskriminací, právní ochranu životního prostředí nebo prosazování principů dobré a transparentní správy veřejných věcí.

Rozhovor s Martinem Kopou, odborníkem na veřejné právo, profesní etiku právníků a právní vzdělávání

19. 11. 2018

S AKADEMIÍ HAVEL & PARTNERS spolupracuje od května 2018, kdy nastoupil do HAVEL & PARTNERS jako advokát se zaměřením na veřejné právo, ústavní právo, správní právo, přestupkové právo, správní a ústavní soudnictví a legislativu. V minulosti působil např. u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku, u Nejvyššího správního soudu či Ústavního soudu. 

Proč se Martin Kopa rozhodl odejít do advokacie, jaký je jeho názor na českou justici a co by doporučil začínajícím talentovaným právníkům? Dozvíte se v rozhovoru pro magazín Právo21: https://pravo21.online/rozhovory/martin-kopa-snazim-se-ridit-tim-ze-kazdy-clovek-je-vic-nez-nejhorsi-vec-kterou-kdy-udelal

 

 

Filip Melzer se stal členem Legislativní rady vlády ČR

16. 11. 2018

Docent Filip Melzer, lektor AKADEMIE HAVEL & PARTNERS a přední český civilista, byl 15. 11. 2018 jmenován členem pracovní komise pro soukromé právo Legislativní rady vlády České republiky.

Připojí se tak ke svým kolegům z AKADEMIE, docentům Petru Téglovu a Milanu Hulmákovi, kteří v komisi rovněž působí.   

DALŠÍ AKTUALITY >>

Přihlášení a cena

V záložce Vzdělávací akce naleznete seznam všech seminářů a u každého též jednoduchý přihlašovací formulář.

Základní cena každého semináře činí 3.500,- Kč bez DPH. V nabídce máme také zvýhodněné balíčky a klientské slevy. Pro více informací nás kontaktujte na emailu akademie@havelpartners.cz.

Semináře “na přání”

Dávate přednost seminářům “šitým na míru”, které odrážejí vaše individuání potřeby? Kontaktujte nás na emailu akademie@havelpartners.cz.

Expertizy a konzultace

Potřebujete nezávislé posouzení problému špičkovými akademiky nebo si chcete sjednat osobní konzultaci? Kontaktujte nás na emailu akademie@havelpartners.cz.

Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup